Titles you rated
ChappieRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Draft DayRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 3.5
EntrapmentRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
A Man Who Was SupermanRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.0
MimicRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 4.0