Titles you rated
Big Bet Season 2Rated ★ 0.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 4.0
Dune: ProphecyRated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 5.0
The Worst of EvilRated ★ 0.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 1.5
Our BluesRated ★ 5.0
MovingRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 0.5
The Interest of LoveRated ★ 0.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5