Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
CureRated ★ 4.5
MantisRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
The ChildeRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
VictoryRated ★ 3.0- One WinRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5