Series
Ratings
88- Physical: AsiaRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
KarmaRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 1.5
The TyrantRated ★ 2.5
더 인플루언서Rated ★ 1.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Ready, Set, LoveRated ★ 2.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 2.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5