Titles you rated
Geoff McFetridge: Drawing a LifeRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
AuditionRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
MoonRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 2.5
CureRated ★ 4.0
Water LiliesRated ★ 3.5