Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
TwinstersRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 5.0
The Best of MeRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 5.0
The EmploymentRated ★ 3.5
Where Is My Friend's House?Rated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 2.0
The SmurfsRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Match Factory GirlRated ★ 3.5
RegressionRated ★ 3.5
The PurgeRated ★ 0.5
A ProphetRated ★ 4.0