Titles you rated
The MartianRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0