Titles you rated
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
MontageRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The DefenderRated ★ 4.0
Jeepers CreepersRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.5