Series
Ratings
49
Stranger ThingsRated ★ 5.0
DarkRated ★ 4.0
DarkRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Love and GloryRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Twelve KingdomsRated ★ 4.0- KashaRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 3.5
료마전Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5