Movies
Ratings
82
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Divine WeaponRated ★ 4.5
MapadoRated ★ 4.0