Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0