Series
Ratings
144
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Woman of Matchless Beauty, Park Jung KumRated ★ 3.0- KkangsooniRated ★ 3.0
Angel's RevengeRated ★ 3.0
Country DiariesRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 4.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
Spring WaltzRated ★ 2.5- BodyguardRated ★ 4.0
Golden BrideRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 2.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.0
The Goddess of FireRated ★ 2.5
Ruby RingRated ★ 3.5- Rainbow RomanceRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 3.0