Titles you rated
Memories of MurderRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0