Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.5
Super 8Rated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.5
John CarterRated ★ 4.0
RiddickRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.5
My DictatorRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0