Movies
Ratings
917
Perfect SenseRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
CartRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
PopulaireRated ★ 4.0
A Perfect ManRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Before I Go to SleepRated ★ 4.0