Movies
Ratings
23
The Sixth SenseRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
Saw IVRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 4.0