Titles you rated
The NeighborsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The MechanicRated ★ 5.0
OculusRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0