Titles you rated
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.5
The Simpsons MovieRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.0
RedRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0