Titles you rated
JumanjiRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 2.5
Red Cliff Part IIRated ★ 0.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 1.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
National TreasureRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5