Titles you rated
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
SleepRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5