Titles you rated
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 0.5
PastaRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0- BonobonoRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 3.5
In Time With YouRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5