Movies
Ratings
302
IncendiesRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
JaneRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0