Titles you rated
Han Gong-juRated ★ 5.0
NoahRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 3.0
Baby and MeRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0