Titles you rated
MinariRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 2.0
JokerRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Wandering EarthRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
The IncidentRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.5