Series
Ratings
682
Ms. IncognitoRated ★ 2.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
S LineRated ★ 2.0
TriggerRated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Desperate Mr. XRated ★ 3.5- 굿데이Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 3.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
WongyeongRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0