Titles you rated
Moana 2Rated ★ 3.0
Happy Death DayRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The Gray ManRated ★ 3.0
The FlashRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5