Titles you rated
Witch HuntRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
Delicious GuysRated ★ 5.0- Tears of the AntarcticRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0