Titles you rated
Masked ProsecutorRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 2.5
Road No. 1Rated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
- You Are My DestinyRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 2.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 4.5
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 2.0
MonstarRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 5.0
MamaRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0