Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.5
Rush HourRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The EqualizerRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 3.0