Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- GintamaRated ★ 4.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.0
- Damn Good CompanyRated ★ 3.0
- Three KingdomsRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.0