Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Over the HedgeRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 2.5
Man on FireRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0