Titles you rated
AlwaysRated ★ 5.0
Charlie St. CloudRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.0
CrankRated ★ 2.0
About TimeRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0