Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5- HeroRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
SpencerRated ★ 3.5
MatildaRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
CodaRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.5
SoulRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Instant FamilyRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0