Titles you rated
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
My Little BrideRated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 2.0
John Tucker Must DieRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Child's PlayRated ★ 3.0
House of WaxRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.0
HannaRated ★ 2.0
Death RaceRated ★ 5.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Man of VendettaRated ★ 2.5
AquamarineRated ★ 3.0