Titles you rated
Berserk Season 2Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Narcos: MexicoRated ★ 4.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Prison SchoolRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Naked DirectorRated ★ 4.5
VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0- VikingsRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
LIFERated ★ 5.0