Titles you rated
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
DogvilleRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 1.0
A Taxi DriverRated ★ 0.5
DunkirkRated ★ 5.0
A History of ViolenceRated ★ 3.5
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5
MasterRated ★ 0.5
Son of SaulRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.0
The Act of KillingRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 0.5
ZootopiaRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0