Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Righteous TiesRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Glory RoadRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.5
San AndreasRated ★ 3.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
MissingRated ★ 2.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0