Movies
Ratings
280
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 4.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
One Way TripRated ★ 3.0
The MagicianRated ★ 2.0