Titles you rated
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0- Rainbow RomanceRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0- FamilyRated ★ 3.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0