Movies
Ratings
173
Julie & JuliaRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
LionRated ★ 5.0
Me and Earl and the Dying GirlRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 1.5
Bread of HappinessRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5