Series
Ratings
23
Game of ThronesRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
All InRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Trap of YouthRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5