Movies
Ratings
318
SwiriRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Donnie BrascoRated ★ 4.0
When a Man Loves a WomanRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Reality BitesRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
There Will Be BloodRated ★ 3.0
Mauvais SangRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
The ApartmentRated ★ 5.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5