Series
Ratings
12
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 2.5
Adventure TimeRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5