Titles you rated
Hello DraculaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Melo MovieRated ★ 5.0
Shadow BeautyRated ★ 2.0
MovingRated ★ 4.5
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 1.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Person of Interest Season 4Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 3Rated ★ 5.0
Person of Interest Season 2Rated ★ 4.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.5
90 Days, Time to LoveRated ★ 2.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.5
Goodbye SoloRated ★ 3.0
The Flower in PrisonRated ★ 2.0