Movies
Ratings
88
The Beauty InsideRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 1.5
A Single RiderRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Conduct ZeroRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
The NetRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.5
Bloody TieRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 2.5
LeonRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5