Movies
Ratings
203
Good bye, Lenin!Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
ZodiacRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
La Vie en RoseRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
My Rainy DaysRated ★ 4.0
PenelopeRated ★ 4.0