Titles you rated
I, The ExecutionerRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 5.0
The King's ManRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 5.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 5.0
The ConcubineRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 1.0
Interview with the VampireRated ★ 1.0
Finding DoryRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 1.5