Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.0
His Three DaughtersRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.5
Blue Gate CrossingRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.0
ElioRated ★ 3.0
The Place Beyond the PinesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
KikujiroRated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
The Wild RobotRated ★ 2.0