Movies
Ratings
849
UpgradeRated ★ 1.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
CarnageRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.5
AnnihilationRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 2.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ItRated ★ 0.5