Movies
Ratings
23
Total RecallRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
True LiesRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0